• metal working

    metal working

    22-08-2017 Duitsland, Krefeld
    72 kavelsOnline auction of various metalworking machines and much more, among others. Lead-screen profile machines, plasma cutting machines, wheel sets, metal coils in different versions
    naar veiling
  • Transportation

    Transportation

    24-08-2017 Nederland, Reusel
    510 kavelsOnline auction of surplus equipment commissioned by interested parties: trucks, delivery buses, camper, metalworking machines, woodworking machines, compressors, jet devices, etc.
    naar veiling
  • Welkom bij hét grootste industriële
    online veilinghuis van Europa

    • Groot aanbod van machines en goederen
    • Goede prijs-kwaliteit verhouding
    • Nu 18.750 kavels online
    Bekijk het aanbod of lees meer

Hét grootste industriële
online veilinghuis van Europa

  • Nu 18.750 kavels online
  • Download onze app:
Meld u nu gratis aan!
Of lees meer

Nieuw

507. démêleur, AGRICOLES

laatste bod: € 950,00

20:29:23 | Sluitingsdatum: 5 Minuten

Weekagenda

Weekagenda

Als eerste op de hoogte van:
Nieuwste Troostwijk veilingen
Sluitende veilingen voor komende week

Meld je aan voor de Weekagenda!

Bekijk hier een voorbeeld van de weekagenda

Uitgelichte kavels

Ga naar Uitgelichte kavels

Complete veilingkalender

Veilingkalender(145)

toon alles
Deze selectie heeft op dit moment geen resultaten opgeleverd.
Troostwijk maakt gebruik van cookies om onze content beter op uw voorkeuren af te stemmen.ACCEPTEER COOKIES WEIGER COOKIES